Інтернет-магазин Sibas.Com.ua, в рамках реабілітації учасників бойових дій, оголошує спеціальну ціну на каяки сібас для всіх, хто має посвідчення учасника бойових дій: - мінус 15% (за винятком акційних товарів).

Много нужных подарков в одной покупке!!
В новом сезоне все каяки SIBAS дополнительно комплектуются веслом, сиденьем и регулируемым спиннингодержателем!
Спеціальні пропозиції
30 580 грн33 082 грн

Професійний каяк для риболовлі Фішман Сібас. Має велику вантажопідйомність.

Придатний для експлуатації в різних погодних умовах. Укомплектований необхідними аксесуарами для комфортної риболовлі. Широкий, остійність, безпечний каяк Fishman Sibas Фішмен з рульовим управлінням.

Вага
34 kg
Розміри
430 × 80 × 36 cm
11 954 грн

Особливості каяка TIMO Каяк рибальський SIBAS.

  • Стабільний на воді.
  • Кілеватие ніс і корма для стабільності руху по воді.
  • Легко контролювати напрям при веслування.
  • Підходить для відпочинку або риболовлі.
  • Два сховища з непромокальними сумками-вкладишами дозволяють весляру покласти особисті речі.
  • Ззаду весляра встановлені приховані тримачі спінінгів. Кожен тримач закривається герметичною пробкою, щоб всередину не потрапляла вода або листя, гілки з дерев.
Вага
20 kg
Розміри
265 × 83 × 36 cm
 

Риболовля на каяках викликає залежність!

Каяк риболовля СІБАС SIBAS, Риболовля Байдарка, Риболовля на каяках викликає залежність! Звідки це прийшло? З давніх часів на континентах нашої планети Земля для пересування по воді виготовляють різні кораблі, судна. І вони були різного розміру, в залежності від потреб власника. Не будемо вдаватися в хід історії судноплавства і суднобудування. Але я скажу, що для риболовлі та полювання завжди потрібні маленькі, жваві, легкі, містки і міцні човни.

Рибалки на каяках – все частіше їх зустрічаєш на великих водоймах і малих річечках.

Вузький човен з гострим носом і звуженою кормою,

приводиться в рух і управляється веслами. Цей короткий опис підійде для будь-якого виду малого судна, який буде обговорюватися- каяк, байдарка, каное.
Ці види човнів були винайдені в давні часи. У різних регіонах нашої планети люди використовували невеликі човни для полювання і риболовлі, для переміщення по воді в різних умовах. Вони були зроблені з підручних і доступних матеріалів, поширених в місцквості і адаптовані до місцевих погодних умов і сезонних умовах. Наприклад, каяки будували ескімоси, байдарки алєути і чукчи, каное побудували індіанці. В результаті, каное були відкритими, каяки і байдарки мають фартух для захисту весляра від холодної води.

kayak=fishing-SIBAS-pedal-drive

Більш детально про відмінності каяка, байдарки і каное описані на нашій сторінці Facebook Kayak Fishing League каяк для риболовлі СИБАС SIBAS.

Основна частина будь-якого судна, в тому числі каяка, є корпус.

Сучасний якісний поліетилен є відмінним матеріалом для виготовлення багатьох людських продуктів. Для виробництва каяків торгової марки “СІБАС” (“SIBAS”) використовується поліетилен що імпортован від відомого нафтового магната“ExxonMobil Corporation“, яка забезпечує сировиною близько 70 відсотків світових виробників.

Прогонистий корпус каяка, завдяки своїй конструкції, дозволяє швидко пересуватися як за допомогою весла, так і за допомогою педального або електричного приводу. Так так! Педального і електричного! Використовуючи сучасні досягнення техніки, можна розігнати каяк понад 15 км / год! Також є випадки, коли встановлюють на каяк бензинові двигуни невеликої потужності. Але тоді вже втрачається вся естетика каяінга – запах бензину, рев мотора…. Так – так би мовити словами найвідомішого коментатора – «ТАКИЙ ХОКЕЙ НАМ НЕ ПОТРІБЕН!»

Простір і комфорт

Кожна модель рибальського каяка СІБАС продумана ще на стадії проектування. Сухі рундуки, просторі відсіки для об’ємних речей, підставки і консолі для приладів і вудок, контейнери для води, речей або улову. Все – для того, щоб на борту був порядок, було комфортно. У всіх моделях kayak fishing SIBAS позаду сидіння є просторий вантажний майданчик. На таку площадку можна встановити термобокс або укласти гермомешок, пов’язавши із спеціальної обв’язкою з гумового шнура – так званий «банджі». Для того, щоб усередині каяка не накопичувалася вода від дощу або хвиль, вона за спеціальними жолобках збирається і витікає через наскрізні отвори. А щоб вода не потрапляла знизу, ці отвори закриваються герметичними пробками. Залежно від розмірів каяка і кількості перегородок на корпусі, таких отворів може бути і десяток.

Остійність, безпека, вантажопідйомність

Широкий корпус рибальського каяка СІБАС створений таким чином, щоб рибалка не обмежував себе в способах лову. Адже для процесу лову джеркові або твічевимі приманками більш комфортно і правильно рибалити стоячи! Я вже не кажу про нахлистову риболовлю. Для точного і далекого закидання необхідно максимально чітко бачити мету і правильно оцінювати відстань до неї. Бачити також і навколишні перешкоди. Саме тому одним з основних параметрів каяка в питанні остійності є його ширина. Kayak Fishing SIBAS спроектовані і виготовлені не менше 80 см завширшки. В сукупності, параметр «довжина-ширина-висота» каяка для риболовлі визначають його «кубатуру», обсяг корпусу. Цей параметр, в основну міру, визначає вагу човники і його вантажопідйомність. В інтернет-магазині SIBAS.COM.UA можна визначитися з вибором каяка за параметрами покупця.

Чим файни каяки СІБАС?

Корпус, виготовлений з поліетилену ExxonMobile Corp., довговічний і не вимагає особливого догляду. Міцний матеріал важко подряпати. Корпус витримує удари об каміння і зіткнення з водними перешкодами.

Корпус каяка SIBAS виготовлений методом ротаційної формовки, має безшовних конструкцію. Поліетилен стійкий до ультрафіолетового випромінювання і може зберігатися під прямими сонячними променями протягом тривалого часу. Матеріал корпусу не схильний до впливу як низьких, так і високих температур, впливу кислот і лугів.

Багата палітра колірних рішень – для погляду, естетики, маскування.

Компонування внутрішнього простору продумана за участю провідних рибалок.

Всі результати пошуку